Grafis

Informacje ogólne o Grafis CAD/CAM

Program Grafis jest niemieckim programem do konstruowania odzieży. Jego głównym przeznaczeniem jest konstruowanie szablonów odzieżowych w przemyśle odzieżowym, jednakże z powodzeniem można stosować go w przemyśle obuwniczym, lalkarskim, meblowym, a nawet samochodowym. Sprawdza się przy projektowaniu tapicerki meblowej i samochodowej.
       

Grafis jest w pełni profesjonalnym programem do konstrukcji odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Ze względu na swoje przeznaczenie jest tak zbudowany, aby umożliwić konstruktorowi odzieży wykonanie szablonów od początku w komputerze. Aby zainstalować program Grafis wystarczy przeciętny komputer pracujący w środowisku Windows.
        

Program Grafis składa się z dwóch części: Grafisu do wykonania konstrukcji i modelowania szablonów odzieży (CAD) oraz Grafisu do tworzenia układów szablonów na szwalnię (CAM). Te dwie części istniejące osobno, stanowią nierozłączną, integralną całość ułatwiającą pracę na nowoczesnej wzorcowni w dużych zakładach odzieżowych lub też w małych pracowniach krawieckich szyjących na miarę.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.